Lovela - marka, której możesz zaufać

Z NAMI WRAŻLIWA SKÓRA JEST BEZPIECZNA

Jesteśmy ekspertami w kategorii hipoalergicznych środków do prania. Od lat z dumą podkreślamy, że linia Lovela Baby jest numerem 1 w Polsce jako najczęściej wybierane środki do prania ubranek niemowląt i dzieci. Nasze formuły są bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry i nadają się do stosowania już od 1. dnia życia. Nieustannie sprawdzamy, badamy i testujemy nasze produkty, dążąc do idealnego produktu, który odpowie na potrzeby różnych użytkowników. Doceniamy zaufanie tysięcy mam i cały czas się rozwijamy, aby dostarczać Wam to, co najważniejsze - jakość, miękkość i bezpieczeństwo.
Zdjęcie nóżek dziecka

LOVELA TO BEZPIECZEŃSTWO

Logo Instytutu Matki i Dziecka
Ikona Przebadane Dermatoligicznie
Logo Towarzysytwo Dermatologiczne

POZNAJ NASZE EKSPERTKI

DOKTOR

DR LIDIA RUSZKOWSKA

Skóra niemowląt i małych dzieci jest bardzo delikatna i łatwo ulega podrażnieniom. Dlatego polecam rodzicom środki do prania, które są bezpieczne dla maluszka już od pierwszego dnia życia i posiadają hipoalergiczną formułę. Rekomenduję używanie hipoalergicznych produktów do 3 roku życia dziecka, a także do prania ubrań całej rodziny.
Zdjęcie dr Lidii Ruszkowskiej
DYREKTOR REGULACJI

URSZULA NADRZYCKA

Jako Dyrektor Działu Regulacji chciałbym podkreślić, że nasze produkty Lovela Baby i Lovela Family regularnie przechodzą szereg testów, dzięki którym mamy pewność, że będą bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, już od 1. dnia życia. Otrzymaliśmy rekomendację PTA (Polskiego Towarzystwa Alergologicznego) i pozytywną opinię IMID (Instytutu Matki i Dziecka), a restrykcyjne aplikacyjne testy dermatologiczne pozwalają nam stale kontrolować jakość naszych produktów.
Zdjęcie Urszuli Nadrzyckiej