Gramy z WOŚP od 2021 roku!

Działaliśmy razem przy 3 finałach i już myślimy o kolejnym. Od początku mamy jeden, wspólny cel. Dbamy o bezpieczeństwo - od pierwszego dnia życia, do końca świata. I jeden dzień dłużej!
Zdjęcie Jurka Owsiaka
wspólne finały
grafika z numerem 3
zebranych na rzecz potrzebujących
grafika z numerem 161 000
sprzedanych ebooków edukacyjnych
grafika z numerem 460

BEZPIECZEŃSTWO OD 1. DNIA ŻYCIA

Wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wciąż świeża, ale zdecydowanie ulubiona tradycja naszej marki. Pierwszy wspólny finał miał miejsce w 2021 roku. Poczuliśmy siłę pomagania i wiedzieliśmy, że na tym nie poprzestaniemy. 

Rok później, podczas jubileuszowego, 30. finału WOŚP graliśmy wspólnie na rzecz podopiecznych z oddziałów okulistycznych. Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie zaaranżowaliśmy wyjątkową strefę Lovela, w której częstowaliśmy wszystkich odwiedzających - szczególnie tych najmłodszych! - watą cukrową i robiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Do 31. finału podeszliśmy z nową energią i nowymi pomysłami. Tym razem pod Pałacem Kultury i Nauki w naszej strefie pojawiła się prawdziwa wenecka karuzela, dzięki której na wielu dziecięcych twarzach zagościł szczery uśmiech. Z naszych nie schodził przez cały czas trwania finału! 

Wspólne granie z WOŚP ma dla nas ogromne znaczenie - wierzymy w te same wartości, zawsze stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Serca WOŚP i Lovela biją tym samym rytmem, wspierając tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. 

Zdjęcie logo Lovela

JAK POMAGAMY?

Podczas finału uruchamiamy specjalną, wirtualną skarbonkę Lovela, z której wszystkie środki trafiają na konto WOŚP. Nasi pracownicy chętnie wpłacają na nią środki, zachęcają do tego innych, a oprócz tego - aktywnie kwestują na ulicach zbierając środki do fizycznych puszek WOŚP. 

We współpracy z położną Katarzyną Płazą-Piekarzewską, dermatolożką Lidią Ruszkowską i fizjoterapeutką Ewą Kowalczyk stworzyliśmy edukacyjny e-book dla przyszłych i młodych mam na temat pielęgnacji noworodka i emocji związanych z macierzyństwem. Całkowity dochód z jego sprzedaży przeznaczamy na konto WOŚP. 

Dodatkowo, w czasie poprzedzającym wielki finał, mleczko do prania Lovela Baby jest dostępne w wyjątkowej szacie graficznej, którą przygotowujemy wspólnie z WOŚP. Szukajcie go na sklepowych półkach przed kolejnym finałem!

Wspieranie WOŚP to działanie, w które włączyliśmy się z pełnym zaangażowaniem. Z roku na rok mamy coraz więcej pomysłów i z chęcią je realizujemy, aby wspomóc cel zbiórki. Do tej pory udało nam się zebrać łącznie ponad 161 000 zł na rzecz potrzebujących. Taki wynik uzyskaliśmy między innymi dzięki sprzedaży ponad 460 edukacyjnych ebooków. Wierzymy, że podczas kolejnego finału z Waszą pomocą uda nam się zebrać jeszcze więcej i wspólnie pobijemy kolejny rekord WOŚP!
Zdjęcie karuzeli
grafika ze zdjęciami osób